Namų kvartalas Žiedų pakrantė

Modernus šiuolaikiškas gyvenamasis namas skirtas jaunoms šeimoms. Nesudėtinga namo konstrukcinė schema leidžia lengvai ir nebrangiai pastatyti namą "Žiedų pakrantė".
Žiedų pakrantė - Individualiai sukurtas namų kvartalo projektas
Šį projektą GetHouse.Lt sukūrė pagal individualius užsakovo poreikius.

Architektūros projekto kaina - 18€/m²

Namo rodikliai

Bendras plotas - 120-280 m²

Aukštų skaičius - 2

Kambarių skaičius - 5-8

Plotas be garažo - 120-240 m² 

Garažo plotas - 120-240 m² 

Automobilių stoginė - 40 m² 

Terasos plotas - 35 m²

Projekto užsakymas

Norėdami užsakyti namo architektūros projektą, atsiųskite mums elektroninį laišką, kuriame paminėkite  jus dominantį projektą ir kokie jūsų poreikiai. Mes su jumis susieksime ir pateiksime projektavimo pasiūlymą.

Projektavimo eiga

Svarbiausia GetHouse.Lt prekė yra namo architektūros projektas. Kai parengsime šį projektą, mes jums pasiūlysime statybos leidimo suderinimo paslaugas bei konstrukcijų, inžinerijos, interjero ir kitus projektus.

Aprašymas

Gyvenamųjų namų kvartalas sukurtas atsižvelgiant į vietos unikalumą. "Žiedų pakrantė" - tai kurortas mieste. Išskirtiniai urbanistiniai sprendimai kiekvienam gyventojui suteikia galimybę atrasti ramybę savo namuose, o kartu ir jaukią kaimynystę bei uždarą benduomenę. Kvartale sukurtos privačios ir viešos laisvalaikio zonos su visa infrastruktūra.

Panašūs namų projektai:

Meilės rūmai - pastatų ansamblis
Namų kvartalas - Valakampių Vilos
Uždaras gyvenamųjų namų kvartalas
Namų kvartalas - Žalieji namai
Namų kvartalas - Žiedų pakrantė
GetHouse.Lt - gyvenamųjų namų projektai kiekvienam


GetHouse komandoje kiekvienas architektas yra kvalifikuotas savo srities specialistas, ekspertas, kuris atsakys į visus Jūsų klausimus, susijusius su projektavimo darbais ir statyba. Taip pat patars, kurie projektavimo sprendimai bei koks interjeras geriausiai atitiks Jūsų poreikius.
Interneto svetainėje kiekvienas projektas pateikiamas kartu su nuotraukomis ir brėžiniais. Kiekvieno kartotinio projekto planas pateikiamas kartu su kaina, o individualaus namo sąmata ir kaina apskaičiuojamos individualiai.
Architektūrinės vizualizacijos pravers sprendžiant, kokiame name norite gyventi.
Aukštos kokybės architektūrinis projektavimas ir kitos paslaugos teikiamos ir užsienyje, ir visoje Lietuvoje: Alytuje, Elektrėnuose, Gargžduose, Jurbarke, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Neringoje, Nidoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, Vilniuje ir kt.

 

Telefonai:  +370 692 24224      

E-paštas:    info@gethouse.lt      

Adresas:     Kalvarijų g. 1 

                     3 aukštas 

                     Vilnius

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2014 Visos teisės saugomos UAB "Vertės inovacija". Draudžiama kopijuoti ir naudoti puslapyje pateiktą informaciją be sutikimo.