> Namų projektai > Namų planai > Vilų projektai

Vilų projektai

Šiame puslapyje jums pristatome namų projektų katalogą "Vilų projektai".
Namų projektai kataloge galite rasti mūsų visus siūlomus projektus.
Rodyti daugiau projektų

Vilas turbūt dažniau esame įpratę matyti, kaip ištaigingus užmiesčio namus, o ne tik atostogų metu naudojamus vasarnamius. Todėl vilų projektai neretai būna dar ypatingesni ir išskirtiniai. Sprendimai, kurie galbūt neatsirastų miesto namo plane, gali sklandžiai savo vietą atrasti vilos projekte.

Terminas vila, dažnai natūraliai iškyla, jei svarstomas erdvus sklypas gamtos prieglobstyje. Vilų projektai iš tiesų gali labai priminti paprastų šeimos namų projektus, tačiau vilos yra žinomos dėl savo prabangos, didesnio dydžio, sodų, kiemelių ir gerbūvio ekstravagancijos, kas jas ir išskiria nuo įprasto vienos šeimos namo.

Atostogų vilos ypatingos tuo, kad svečiai, nesijaus viloje, kaip viešbutyje, tai tokio plano pastatas, kuris garantuoja asmeninę erdvę, privatumą, tačiau išlaiko visus patogumus su prabangos prieskoniu.

GetHouse.Lt - gyvenamųjų namų projektai kiekvienam


GetHouse komandoje kiekvienas architektas yra kvalifikuotas savo srities specialistas, ekspertas, kuris atsakys į visus Jūsų klausimus, susijusius su projektavimo darbais ir statyba. Taip pat patars, kurie projektavimo sprendimai bei koks interjeras geriausiai atitiks Jūsų poreikius.
Interneto svetainėje kiekvienas projektas pateikiamas kartu su nuotraukomis ir brėžiniais. Kiekvieno kartotinio projekto planas pateikiamas kartu su kaina, o individualaus namo sąmata ir kaina apskaičiuojamos individualiai.
Architektūrinės vizualizacijos pravers sprendžiant, kokiame name norite gyventi.
Aukštos kokybės architektūrinis projektavimas ir kitos paslaugos teikiamos ir užsienyje, ir visoje Lietuvoje: Alytuje, Elektrėnuose, Gargžduose, Jurbarke, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Neringoje, Nidoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, Vilniuje ir kt.

 

Telefonai:  +370 692 24224      

E-paštas:    info@gethouse.lt      

Adresas:     Kalvarijų g. 1 

                     3 aukštas 

                     Vilnius

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2014 Visos teisės saugomos UAB "Vertės inovacija". Draudžiama kopijuoti ir naudoti puslapyje pateiktą informaciją be sutikimo.