> Namų projektai > Namų projektai pagal aukštus > Vieno aukšto namų projektai

Vieno aukšto namų projektai

Šiame puslapyje jums pristatome namų projektų katalogą "Vieno aukšto namų projektai".
Namų projektai kataloge galite rasti mūsų visus siūlomus projektus.
Rodyti daugiau projektų

Vieno aukšto namas ar dviejų? Vis dažniau žmonės svarsto apie vieno aukšto namų projektus. Vieno aukšto namai išsprendžia laiptų klausimą labai paprastai – jų tiesiog nereikia. Tačiau šis vis populiarėjantis sprendimas visgi nebūtinai tinka visiems. Jei mąstome apie namą iki 80 kv.m. ar iki 100 kv. m. - vienas aukštas tampa geriausiu ir prasmingiausiu sprendimu. Tačiau norint didesnės kvadratūros vieno aukšto gyvenamųjų namų, atitinkamai reikia ir didesnių sklypų.

 

Kai kurios sudėtingesnės konstrukcijų vietos lengviau išsprendžiamos apsistojant ties vienu aukštu, tačiau padidėja pamatų ir stogo plotai, kas statybų išlaidas irgi didina. Vieno aukšto namų projektai tampa ypatingai patogūs vyresniame amžiuje, ar turint mažų vaikų. Vieno aukšto namai gali būti tiek maži, tiek dideli, tiek mūrinių, tiek ir medinių konstrukcijų. Aukštų skaičius neapriboja, nei medžiagiškumu, nei erdvių kiekiu, jei reikalinga daug pagalbinio ploto, galima rinktis vieno aukšto namą su rūsiu po dalimi namo. Vieno aukšto namų fasadai taip pat gali būti įvairūs, ir modernūs su vienšlaičiu stogu, ir klasikiniai. Todėl ar norėsi L formos namo, ar kažkokio visiškai netikėto išplanavimo – viename aukšte tai realizuoti, kartais tampa dar sklandžiau ir patogiau.

Vienaukščiai namai žavi ne tik architektūrinių stilių įvairove ir kvadratūros lankstumu, tai tiesiog puikus pasirinkimas ir dabarčiai ir ateities metams. Nauji priestatai ir erdvės, esant reikalui, žymiai lengviau ras savo vietą vienaukščiame pastate. Jeigu namas su garažu, ar mansarda – dar patogiau planuoti papildomas erdves, jų prireikus, nesuvalgant daug naudingo ploto. Vieno aukšto namuose dažniausiai reikia mažiau san. mazgų, todėl,kad visos patalpos yra viename aukšte. Galima daugiau žaisti su patalpų aukščiais ir varijuoti tarp aukštesnių ir žemesnių patalpų, taip pat stoglangiai gali paversti gyvenamąją erdvę dar ypatingesne ir interjerai neretai gali būti dar išradingesni.

Vieno aukšto nuosavų namų projektai ekonomiški ir praktiški. Jų išplanavimą ir fasadus, galima kurti su tokia įvairove, ir tiek galimybių, kad net išrankiausiams iš mūsų, galima rasti tinkamą ir artimą variantą.

GetHouse.Lt - gyvenamųjų namų projektai kiekvienam


GetHouse komandoje kiekvienas architektas yra kvalifikuotas savo srities specialistas, ekspertas, kuris atsakys į visus Jūsų klausimus, susijusius su projektavimo darbais ir statyba. Taip pat patars, kurie projektavimo sprendimai bei koks interjeras geriausiai atitiks Jūsų poreikius.
Interneto svetainėje kiekvienas projektas pateikiamas kartu su nuotraukomis ir brėžiniais. Kiekvieno kartotinio projekto planas pateikiamas kartu su kaina, o individualaus namo sąmata ir kaina apskaičiuojamos individualiai.
Architektūrinės vizualizacijos pravers sprendžiant, kokiame name norite gyventi.
Aukštos kokybės architektūrinis projektavimas ir kitos paslaugos teikiamos ir užsienyje, ir visoje Lietuvoje: Alytuje, Elektrėnuose, Gargžduose, Jurbarke, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Neringoje, Nidoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, Vilniuje ir kt.

 

Telefonai:  +370 692 24224      

E-paštas:    info@gethouse.lt      

Adresas:     Kalvarijų g. 1 

                     3 aukštas 

                     Vilnius

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2014 Visos teisės saugomos UAB "Vertės inovacija". Draudžiama kopijuoti ir naudoti puslapyje pateiktą informaciją be sutikimo.