> Namų projektai > Namų planai > Vasarnamių projektai

Vasarnamių projektai

Šiame puslapyje jums pristatome namų projektų katalogą "Vasarnamių projektai".
Namų projektai kataloge galite rasti mūsų visus siūlomus projektus.
Rodyti daugiau projektų

Atostogų, laisvalaikio namai ypatingi tuo, jog nors juose ir negyvensime kiekvieną mielą dieną, patogumas ir skirtingų erdvių išsprendimai, juose yra ypatingai svarbu. Vasarnamio projektas nebūtinai turi būti dideliam namui. Tai gali būti nesudėtingas II grupės statinys iki 80 kv. m. Jei norima vasarnamio su pirtimi, tai gali būti arba tame pačiame pastate, arba pirties pastatėlis gali būti atskiras – dar mažesnis, iki 50 kv. m. pirties pastatas.

GetHouse.Lt - gyvenamųjų namų projektai kiekvienam


GetHouse komandoje kiekvienas architektas yra kvalifikuotas savo srities specialistas, ekspertas, kuris atsakys į visus Jūsų klausimus, susijusius su projektavimo darbais ir statyba. Taip pat patars, kurie projektavimo sprendimai bei koks interjeras geriausiai atitiks Jūsų poreikius.
Interneto svetainėje kiekvienas projektas pateikiamas kartu su nuotraukomis ir brėžiniais. Kiekvieno kartotinio projekto planas pateikiamas kartu su kaina, o individualaus namo sąmata ir kaina apskaičiuojamos individualiai.
Architektūrinės vizualizacijos pravers sprendžiant, kokiame name norite gyventi.
Aukštos kokybės architektūrinis projektavimas ir kitos paslaugos teikiamos ir užsienyje, ir visoje Lietuvoje: Alytuje, Elektrėnuose, Gargžduose, Jurbarke, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Neringoje, Nidoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, Vilniuje ir kt.

 

Telefonai:  +370 692 24224      

E-paštas:    info@gethouse.lt      

Adresas:     Kalvarijų g. 1 

                     3 aukštas 

                     Vilnius

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2014 Visos teisės saugomos UAB "Vertės inovacija". Draudžiama kopijuoti ir naudoti puslapyje pateiktą informaciją be sutikimo.