top of page

Namų kvartalas Stirnų terasos

Modernus šiuolaikiškas gyvenamasis namas skirtas jaunoms šeimoms. Nesudėtinga namo konstrukcinė schema leidžia lengvai ir nebrangiai pastatyti namą "Stirnų terasos".
Stirnų terasos - Individualiai sukurtas projektas
Šį projektą GetHouse.Lt sukūrė pagal individualius užsakovo poreikius.

Architektūros projekto kaina - 18€/m²

Namo rodikliai

Bendras plotas - 100-195 m²

Aukštų skaičius - 1-2

Kambarių skaičius - 4-6

Plotas be garažo - 100-160 m² 

Automobilių stoginė - 40 m² 

Terasos plotas - 20-40 m²

Projekto užsakymas

Norėdami užsakyti namo architektūros projektą, atsiųskite mums elektroninį laišką, kuriame paminėkite  jus dominantį projektą ir kokie jūsų poreikiai. Mes su jumis susieksime ir pateiksime projektavimo pasiūlymą.

Projektavimo eiga

Svarbiausia GetHouse.Lt prekė yra namo architektūros projektas. Kai parengsime šį projektą, mes jums pasiūlysime statybos leidimo suderinimo paslaugas bei konstrukcijų, inžinerijos, interjero ir kitus projektus.

Aprašymas

 

Stirnų terasos - modernios architektūros gyvenvietė išsiskirianti iš kitų kvartalų savo  harmoninga infrastruktūra bei vientisa architektūra. 

Gyvenvietėje suprojektuota bendruomenės zona, kurioje bus įrengta poilsio zona, paplūdimys prie vandens telkinio, krepšinio bei tinklinio aikštelės.

Kvartale bus vienbučiai ir dvibučiai namai nuo 150 iki 200 kv. m. ploto, kas yra aktualu šiandienai. Tarp namų kuriamos žalios erdvės. Namai orientuojami pagal pasaulio zonas: įvažiavimai į sklypa iš šiaurinės pusės, o pietinėje pusėje - poilsio ir žaliosios zonos.

Kvartalo architektūrai parinkta Džiazas projektų namų variacijos: Džiazas ECO - vieno aukšto 100 kv. m. namas , Džiazas COMFORT - dviejų aukštų 180 kv. m. namas, Džiazas EXCLUSIVE - vieno aukšto prabangios architektūros su vitrininiais langais namas, Džiazas dvibutis - paprastų konstrukijų, gražus ir inovatyvus namas.

Harmoningai sukurta architektūra ir kvartalo sprendimai, tai žingsnis link artimos bendruomenės ir kokybiško gyvenimo.

 

 

Panašūs namų projektai:

Namų mini kvartalas - Neptūno natos
Magnus namų kvartalas
Paliuliškių namų kvartalas
Namų kvartalas "Nėries slėnis"
Namų kvartalas "Bajorų parkas"
bottom of page