Skydiniai namai

Artimiausiu metu šiame puslapyje jums pristatysime informaciją apie "Skydinius namus".
Namų Projektų kataloge galite rasti visus jums siūlomus GetHouse.Lt projektus.
Rodyti daugiau projektų

Skydiniai namai – vis dar išlieka naujiena Lietuvoje, tačiau kitose šalyse turi senas tradicijas. Šie namai pasižymi aukšta kokybe ir patrauklia kaina, jeigu statomi gerų specialistų. Nesudėtingas iki 80 m2. skydinis namas, gal būti surenkamas per 1-2 savaites, todėl statybos kaina mažėja, nes darbų laikas trumpėja. Namai ekologiški ir draugiški gyventojui. ir Dėl skydo sudėtyje naudojamo neoporo, kuris turi ypač mažą šilumos laidumą, sienos gali būti plonesnės, nei paprastai. Skydinių namų technologija stipriai patobulėjo, todėl jie ne tik nenusileidžia rąstiniams bei plytiniams namams, bet neretai juos ir lenkia.

 

Skydinis namas ir ilgaamžiškumas – gali būti neatskiriami dalykai, tačiau namas turi būti tinkamai prižiūrimas ir eksploatuojamas. Skydinių karkasinių namų privalumai – kaina, greitas montavimas (statiniai gali būti net ir išmontuojami, jeigu tai aktualu pvz. laikiniems statiniams).

 

Galvojant kokį namą statytį, apie medinius namus galima pasakyti: jog mediena – atsinaujinantis resursas. Taip pat mediena žymiai mažiau teršia aplinką, yra lengviau transportuojama. Medinis namas – natūraliai kvėpuojantis pastatas, sukuriantis gerą mikroklimatą gyvenimui ir darbui. Skydinis namas jokiai būdais nėra apribojantis pasirinkimų laisvės ir projektavimo idėjų griovėjas.

Surenkami gyvenamieji namai, nors privalumai gali būti vardinami ilgesniame sąraše, tačiau vertėtų dar kartą akcentuoti pastatymo laiko greitį. Namo gamyba atliekama ceche, o surinkimas užtrunka žymiai trumpiau, tačiau konstrukcija vistiek yra patikima ir tvirta. Karkasiniai, skydiniai, moduliniai namai, tai greičiausias kelias nuo projektavimo darbų pabaigos – iki raktų. Kartais dėl statybos darbų kokybės ar senesnės technologijos, gali paaiškėti ilgaamžiškumo minusai. Tačiau dabartinių technologijų ir profesionalų surinkti skydiniai karkasiniai namai gali prilygti mūriniam namui. Net jei ir renkamsi šiaudiniai namai, jiems garantuojamas ilgaamžišukumas ir maža tikimybė sudegti, todėl renkantis bet ką tvirčiau – galima ramiai džiaugtis ekologišku namu iki raktų.

GetHouse.Lt - gyvenamųjų namų projektai kiekvienam


GetHouse komandoje kiekvienas architektas yra kvalifikuotas savo srities specialistas, ekspertas, kuris atsakys į visus Jūsų klausimus, susijusius su projektavimo darbais ir statyba. Taip pat patars, kurie projektavimo sprendimai bei koks interjeras geriausiai atitiks Jūsų poreikius.
Interneto svetainėje kiekvienas projektas pateikiamas kartu su nuotraukomis ir brėžiniais. Kiekvieno kartotinio projekto planas pateikiamas kartu su kaina, o individualaus namo sąmata ir kaina apskaičiuojamos individualiai.
Architektūrinės vizualizacijos pravers sprendžiant, kokiame name norite gyventi.
Aukštos kokybės architektūrinis projektavimas ir kitos paslaugos teikiamos ir užsienyje, ir visoje Lietuvoje: Alytuje, Elektrėnuose, Gargžduose, Jurbarke, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Neringoje, Nidoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, Vilniuje ir kt.

 

Telefonai:  +370 692 24224      

E-paštas:    info@gethouse.lt      

Adresas:     Kalvarijų g. 1 

                     3 aukštas 

                     Vilnius

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2014 Visos teisės saugomos UAB "Vertės inovacija". Draudžiama kopijuoti ir naudoti puslapyje pateiktą informaciją be sutikimo.