Skandinaviški namai

Šiame puslapyje jums pristatome namų projektų katalogą "Skandinaviški namai".
Namų projektai kataloge galite rasti mūsų visus siūlomus projektus.
Rodyti daugiau projektų

       Modernūs skandinaviški namai, tai funkcionalumo, paprastų formų ir natūralių medžiagų gražios draugystės bruožai. Tai skandinaviško klimato įkvėpti, švarių linijų ir paprastų dizainų, mediniai, tiek karkasiniai, tiek skydiniai, skandinaviški namai.

Skandinaviško namo interjero bruožai: medinės grindys, jokių kilimų, nebent maži ir zoniniai, ekologiškos medžiagos, dažnai baltos sienos.

      Dėl panašių klimatinių sąlygų, statinių atsparumas klimato poveikiui yra svarbus uždavinys ir aktualus klausimas, tiek Lietuvoje, tiek Skandinavijos šalyse. Tai paprastų, patogių planų namai. Maksimaliai išnaudojantys dienos šviesą. Baltos, šviesios spalvos dominuoja ir eksterjere, ne tik interjere, bandant sukurti šviesos aliuziją, tai natūralus kontrastas tamsiai žiemai.

GetHouse.Lt - gyvenamųjų namų projektai kiekvienam


GetHouse komandoje kiekvienas architektas yra kvalifikuotas savo srities specialistas, ekspertas, kuris atsakys į visus Jūsų klausimus, susijusius su projektavimo darbais ir statyba. Taip pat patars, kurie projektavimo sprendimai bei koks interjeras geriausiai atitiks Jūsų poreikius.
Interneto svetainėje kiekvienas projektas pateikiamas kartu su nuotraukomis ir brėžiniais. Kiekvieno kartotinio projekto planas pateikiamas kartu su kaina, o individualaus namo sąmata ir kaina apskaičiuojamos individualiai.
Architektūrinės vizualizacijos pravers sprendžiant, kokiame name norite gyventi.
Aukštos kokybės architektūrinis projektavimas ir kitos paslaugos teikiamos ir užsienyje, ir visoje Lietuvoje: Alytuje, Elektrėnuose, Gargžduose, Jurbarke, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Neringoje, Nidoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, Vilniuje ir kt.

 

Telefonai:  +370 692 24224      

E-paštas:    info@gethouse.lt      

Adresas:     Kalvarijų g. 1 

                     3 aukštas 

                     Vilnius

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2014 Visos teisės saugomos UAB "Vertės inovacija". Draudžiama kopijuoti ir naudoti puslapyje pateiktą informaciją be sutikimo.