> Namų projektai > Namų planai > Protingų namų projektai

Protingų namų projektai

Šiame puslapyje jums pristatome namų projektų katalogą "Protingų namų projektai".
Namų projektai kataloge galite rasti mūsų visus siūlomus projektus.
Rodyti daugiau projektų

Protingų namų projektai, turbūt domina visus fantastinių filmų gerbėjus. Tačiau ne viskas, kas skaitoma fantastinėse knygose – skirta tik joms. Protingas namas, tai ir ekologiško ir ekonomiško namo savybes turintis pastas. Išmanūs namai: taupo šilumą, reguliuoja apšvietimą, laiku atitraukia ir užtraukia užuolaidas, valdo namų prietaisus, saugo namus nuo įsibrovėlių, praneša apie gaisro ir dujų pavojų, išėjus uždaro duris, sustabdo galimą vandens nuotekį, išjungia pamirštus elektros prietaisus, praneša apie padėtį namuose, mažina būsto išlaikymo išlaidas. Trumpai, tai namas, kuriame gyvendamas, galėsite visą jį valdyti savo išmaniuoju telefonu.

Lietuvoje Smart home statyba, galbūt dar nėra tokia populiari, tačiau, tai gali būti būtent tai ko Jums reikia, tik dar apie tai nepagalvojote. Smart House technologijos, kiekvieną dieną vis tobulėja ir gerėja. Nors pirmiausia kyla mintis, kad išmaniųjų namų projektai daugiau skirti jauniems ir šiuolaikiškiems žmonės, tačiau derėtų nepamiršti, kad protingas namas, gali būti labai parankus ir ypač naudingas vyresnio amžiaus arba neįgaliems žmonėms, kurių kasdiena galėtų būti gerokai patogesnė ir paprastesnė, gyvenimo kokybė pilnavertiškesnė įgavus daugiau nepriklausomybės, kurią suteiktų protingo namo technologijos.

GetHouse.Lt - gyvenamųjų namų projektai kiekvienam


GetHouse komandoje kiekvienas architektas yra kvalifikuotas savo srities specialistas, ekspertas, kuris atsakys į visus Jūsų klausimus, susijusius su projektavimo darbais ir statyba. Taip pat patars, kurie projektavimo sprendimai bei koks interjeras geriausiai atitiks Jūsų poreikius.
Interneto svetainėje kiekvienas projektas pateikiamas kartu su nuotraukomis ir brėžiniais. Kiekvieno kartotinio projekto planas pateikiamas kartu su kaina, o individualaus namo sąmata ir kaina apskaičiuojamos individualiai.
Architektūrinės vizualizacijos pravers sprendžiant, kokiame name norite gyventi.
Aukštos kokybės architektūrinis projektavimas ir kitos paslaugos teikiamos ir užsienyje, ir visoje Lietuvoje: Alytuje, Elektrėnuose, Gargžduose, Jurbarke, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Neringoje, Nidoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, Vilniuje ir kt.

 

Telefonai:  +370 692 24224      

E-paštas:    info@gethouse.lt      

Adresas:     Kalvarijų g. 1 

                     3 aukštas 

                     Vilnius

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2014 Visos teisės saugomos UAB "Vertės inovacija". Draudžiama kopijuoti ir naudoti puslapyje pateiktą informaciją be sutikimo.