Architektūros studija "GetHouse"

UAB „Vertės inovacija“ įsteigta 2012 metais. Žinomiausias įmonės veidas - „Get House“.

Jau keletą metų gyvuojanti ir intensyviai dirbanti, projektavimo įmonė UAB „Vertės inovacija“, subūrusi profesionalią ir kūrybingą komandą – sėkmingai kaupia patirtį Lietuvoje ir kitose šalyse.

Bene geriausias komandos vieningumo ir kokybiškos architektūros ir interjero projektų įrodymas – realizuotų projektų skaičius ir užsakovų atsiliepimai.

Mūsų firmos tikslas – kelti iššūkius nusistovėjusiems standartams, ieškoti šiuolaikiškų ir originalių sprendimų, taikyti pažangių technologijų panaudojimą.

„Get House“ architektūros studija laukia ir mėgsta įvairaus sudėtingumo objektų kūrimo ir projektavimo užduotis. Nors Vilniaus miesto centras šiuo metu yra pagrindinė mūsų biuro lokacijos vieta, mūsų idėjos, darbai ir architektūros projektai, nėra apriboti kilometrais. Kad ir kur planuojate statybas, kad ir kuriam pastatui norite interjero projekto – mūsų architektai ir studija laukia Jūsų.

 

Jus domina „Get House“ architektūros studijos komandos teikiamos paslaugos?

Kreipkitės Jums patogiu būdu:

„Get House“ architektų kontaktai ir įmonės adresas

GetHouse.Lt - gyvenamųjų namų projektai kiekvienam


GetHouse komandoje kiekvienas architektas yra kvalifikuotas savo srities specialistas, ekspertas, kuris atsakys į visus Jūsų klausimus, susijusius su projektavimo darbais ir statyba. Taip pat patars, kurie projektavimo sprendimai bei koks interjeras geriausiai atitiks Jūsų poreikius.
Interneto svetainėje kiekvienas projektas pateikiamas kartu su nuotraukomis ir brėžiniais. Kiekvieno kartotinio projekto planas pateikiamas kartu su kaina, o individualaus namo sąmata ir kaina apskaičiuojamos individualiai.
Architektūrinės vizualizacijos pravers sprendžiant, kokiame name norite gyventi.
Aukštos kokybės architektūrinis projektavimas ir kitos paslaugos teikiamos ir užsienyje, ir visoje Lietuvoje: Alytuje, Elektrėnuose, Gargžduose, Jurbarke, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Neringoje, Nidoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, Vilniuje ir kt.

 

Telefonai:  +370 692 24224      

E-paštas:    info@gethouse.lt      

Adresas:     Kalvarijų g. 1 

                     3 aukštas 

                     Vilnius

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2014 Visos teisės saugomos UAB "Vertės inovacija". Draudžiama kopijuoti ir naudoti puslapyje pateiktą informaciją be sutikimo.