> Namų projektai > Namų projektai kiekvienam > Prabangių namų projektai

Prabangūs namai

Šiame puslapyje jums pristatome namų projektų katalogą "Prabangių namų projektai".
Namų projektai kataloge galite rasti mūsų visus siūlomus projektus.
Rodyti daugiau projektų

Prabangių namų ir unikalaus dizaino architektūros ieškantiems žmonės, namo projekto procesas tampa šiek tiek ilgesnis, bet žymiai įdomesnis. Jeigu turite kažkokių ypatingų gyvenimo būdo įpročių, ar mėgstate dalykus šiek tiek charakteringesnius, nei įprasta. Jei neįsivaizduojate savęs gyvenant įprastų formų ir dydžių dėžutėje — kviečiame kurti ypatingus namus kartu.

Prabangaus ir išskirtinio namo kūrimo procesas, pirmiausia prasideda nuo dialogo, tarp užsakovo ir architekto. Kuo daugiau detalių architektas žinos apie Jūsų poreikius, tuo kruopščiau ir išradingiau galės į tai atsižvelgti projektuodamas.

Išskirtinis namo projektas neapsiriboja vien architektūra, tačiau klauso ir individualiai sprendžia kiekvieno sklypo situaciją, prisitaikant prie jos, pabrėžiant ją, arba įtakojant ir keičiant. Iškeliant ne tik aukščiausios kokybės, bet ir prabangos reikalavimą, ieškoma originalių sprendimų.

Prabangių namų projektai, tai ne tik įprasti individualūs gyvenamieji namai, bet išieškotos, dažnai didesnės erdvės. Prabangaus namo projektas taip pat išsiskiria patalpų kiekiu, nes visos veiklos ir programos vyksta tam skirtose vietose ir tokio dalyko, kaip tiesiog gyvenamasis kambarys, dažnai prabangių namų projektuose nebelieka.

Kai kuriems ieškant prabangaus namo projekto, galbūt atrodo jog tai tik užsienyje statomi projektai, tačiau ir Lietuvoje, žmonės nori išskirtinių, išieškotų ir ypatingų namų.

GetHouse.Lt - gyvenamųjų namų projektai kiekvienam


GetHouse komandoje kiekvienas architektas yra kvalifikuotas savo srities specialistas, ekspertas, kuris atsakys į visus Jūsų klausimus, susijusius su projektavimo darbais ir statyba. Taip pat patars, kurie projektavimo sprendimai bei koks interjeras geriausiai atitiks Jūsų poreikius.
Interneto svetainėje kiekvienas projektas pateikiamas kartu su nuotraukomis ir brėžiniais. Kiekvieno kartotinio projekto planas pateikiamas kartu su kaina, o individualaus namo sąmata ir kaina apskaičiuojamos individualiai.
Architektūrinės vizualizacijos pravers sprendžiant, kokiame name norite gyventi.
Aukštos kokybės architektūrinis projektavimas ir kitos paslaugos teikiamos ir užsienyje, ir visoje Lietuvoje: Alytuje, Elektrėnuose, Gargžduose, Jurbarke, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Neringoje, Nidoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, Vilniuje ir kt.

 

Telefonai:  +370 692 24224      

E-paštas:    info@gethouse.lt      

Adresas:     Kalvarijų g. 1 

                     3 aukštas 

                     Vilnius

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2014 Visos teisės saugomos UAB "Vertės inovacija". Draudžiama kopijuoti ir naudoti puslapyje pateiktą informaciją be sutikimo.