top of page
> Namų projektai > Namų projektai kiekvienam > Prabangių namų projektai

Prabangūs namai

Šiame puslapyje jums pristatome namų projektų katalogą "Prabangių namų projektai".
Namų projektai kataloge galite rasti mūsų visus siūlomus projektus.

Prabangių namų ir unikalaus dizaino architektūros ieškantiems žmonės, namo projekto procesas tampa šiek tiek ilgesnis, bet žymiai įdomesnis. Jeigu turite kažkokių ypatingų gyvenimo būdo įpročių, ar mėgstate dalykus šiek tiek charakteringesnius, nei įprasta. Jei neįsivaizduojate savęs gyvenant įprastų formų ir dydžių dėžutėje — kviečiame kurti ypatingus namus kartu.

Prabangaus ir išskirtinio namo kūrimo procesas, pirmiausia prasideda nuo dialogo, tarp užsakovo ir architekto. Kuo daugiau detalių architektas žinos apie Jūsų poreikius, tuo kruopščiau ir išradingiau galės į tai atsižvelgti projektuodamas.

Išskirtinis namo projektas neapsiriboja vien architektūra, tačiau klauso ir individualiai sprendžia kiekvieno sklypo situaciją, prisitaikant prie jos, pabrėžiant ją, arba įtakojant ir keičiant. Iškeliant ne tik aukščiausios kokybės, bet ir prabangos reikalavimą, ieškoma originalių sprendimų.

Prabangių namų projektai, tai ne tik įprasti individualūs gyvenamieji namai, bet išieškotos, dažnai didesnės erdvės. Prabangaus namo projektas taip pat išsiskiria patalpų kiekiu, nes visos veiklos ir programos vyksta tam skirtose vietose ir tokio dalyko, kaip tiesiog gyvenamasis kambarys, dažnai prabangių namų projektuose nebelieka.

Kai kuriems ieškant prabangaus namo projekto, galbūt atrodo jog tai tik užsienyje statomi projektai, tačiau ir Lietuvoje, žmonės nori išskirtinių, išieškotų ir ypatingų namų.

bottom of page