top of page

Pigūs namų projektai

Artimiausiu metu šiame puslapyje jums pristatysime namų projektų katalogą "Pigūs namų projektai".
Namų projektai kataloge galite rasti mūsų visus siūlomus projektus.

Namo projekto kaina, dažniausiai priklauso nuo įdirbio kurį turi įdėti architektas, kad sukurtų tobuliausią projektą, tiek pagal užsakovo skonį, tiek tinkamumą sklypui, tiek duoklę gražiai architektūrai. Nebrangūs namų projektai, dažniausiai – kartotiniai. Kartotinis projektas - kai su minimaliais pakitimais, pritaikome sau ir savo sklypui, jau anksčiau suprojektuotus namus. Norint džiaugtis individualiu namu, net jei tai ir kartotinis projektas, visada padės išskirtinis interjeras. Namo dydis turi tiesioginę įtaką, tiek statybos darbų kainai, tiek projekto kainai, todėl kaip taisyklė - pigūs namų projektai yra nedideli. Atradus patinkantį projektą, reikėtų žinoti, jog nors projektas ir kartotinis, jis su minimaliais pakeitimais, gali būti pritaikomas pagal Jūsų poreikius ir Jūsų sklypą. Tiek mažų namų projektai, tiek kartotiniai projektai – vis populiarėja. Ir priežastys paprastos, tai pigiau, greičiau ir paprasčiau pastatomi namai.

Pigūs namų projektai, kaip taisyklė, dažniausiai būna paprastų ir tikslių formų, neturi bereikalingų kampų ir erdvių. Norint pigaus namo projekto, kurio statymas būtų nebrangus, reikėtų nenuvertinti, o iš naujo pamilti „dėžutes“, tai paprasčiausia ir įkandamiausia forma, kas visiškai nereiškia jog namukas nebus išskirtinis, modernus ir praktiškas.

Nebrangūs namų projektai turi būti rengiami taip, kad būtų apmąstomi ir medžiagų kiekiai, konstrukcijų mazgų paprastumas – kuo taisyklingesnės formos pamatai – tuo pigiau ir lengviau juos įrengti, stogas taip pat turi būti kuo paprastesnis ir lengviau įrengiamas, dalykai, kuriuos reikia apmąstyti jau projekto rengimo metu. Derėtų iš karto, su architektu, aptarti iš kokių medžiagų bus statomas pastatas. Medžiagos vienas iš kertinių būdų sutaupyti, tačiau,kad būtų apmąstyti visi galintys iškilti klausimai ir niuansai – pasitarkite su architektu.

 

Jus domina pigūs namų projektai? Kreipkitės Jums patogiu būdu:

GetHouse.Lt architektų kontaktai ir įmonės adresas.

bottom of page