top of page
> Namų projektai > Namo projekto kaina ir terminai > Namų projektai su statybų sąmata

Namų projektai su sąmatomis

Artimiausiu metu šiame puslapyje jums pristatysime namų projektų katalogą "Namų projektai su statybų sąmata".
Namų projektai kataloge galite rasti mūsų visus siūlomus projektus.

Neretai, vienas iš svarbiausių statybų ir projektavimo darbų krikterijų yra kaina. Natūralu, kad visi mėgsta planuoti ir dėliotis pinigus, ypač kai statomas ne žaislinių kaladėlių pastatas, o šiek tiek daugiau kainuojantis, realus namas. Todėl pravartu ne retam – sąmatos skaičiavimas, kas gali nusakyti preliminarią statybos darbų kainą ir kartais įtakoti ir projektavimo darbų kainą. Tam gali būti užsakomi namų projektai su sąmatomis.

Vieni mano,kad detali sąmata, gali padėti ženkliai sumažinti statybų kaštus, kiti, kad jos suskaičiuoti, taip smulkmeniškai vis tiek nepavyks, tad neapsimoka investuoti.

Namo projektas su sąmata būna reikalingas būsto paskolai gauti, ir tokiais atvejais sąmata iš tiesų yra būtina. Tiesa, bankams svarstymo laikotarpiu nėra reikalinga itin detali sąmatą. Ją dažnai pasirengia ir patys statytojai.

Turbūt smulkmeniškai susidėlioti išlaidas ir pasiruošti statybų kainoms, kurios staiga neišaugs dvigubai, patinka daug kam. Tačiau vertėtų prisiminti, kad kuo tikslesnę sąmatą įmanoma paruošti tik turint visų sričių projektus. Pradedant konstrukciniu projektu, jei toks rengiamas, taip pat architektūros, interjero projektais ir taip pat nepamirštant elektros, vėdinimo, apšvietimo, šildymo, santechnikos ir aplinkotvarkos projektų. Turint visus įmanomus sprendinius, detalios sąmatos paklaida dažniausiai būna su 5-15% paklaida.

Natūralu,kad dažnai tam tikrų dalių sąmatos skaičiavimai yra patikimi statybininkams, kas galbūt yra visai praktiška, nes jie ir atliks užsakomus darbus. Tačiau lyginant statybininkų pateiktas sąmatas, derėtų pasitikslinti ir giliau paanalizuoti jų pateiktus pasiūlymus, nes kainos šiuo atveju dažnai gali ženkliai skirtis dėl jiems įprastų pasirinktų medžiagų ir darbo pobūdžio, ką reikėtų turėti minty renkantis vienus ar kitus specialistus.

Su skaičiavimais įsigyjant projektą su sąmata, visada galime padėti ir mes. Ar tai būtų tik medžiagų kiekių žiniaraštis, ar pilna sąmata – mielai Jums padėsime.

Statybų išlaidas planuoti reikia ir tai yra praktiška, ypač norint išvengti keletą metų trunkančių statybų. Todėl vertėtų nepamiršti ir to,kad tinkamai paskirstyti pinigai – padeda sutaupyti. Kuo ilgiau užsitęsia statybų darbai, kuo ilgiau reikia mokėti už teritorijos saugojimą, darbuotojų praleistą laiką sklype, statybų ir paskutinę minutę keičiamų sprendimų momentai, gali sąmatą padidinti dvigubai, o gal ir daugiau. Jei turimas sąmatos pavyzdys ir ketinama vadovautis juo, reikia įvertinti, kad yra skirtumų ir niuansų tarp mūrinių ir karkasinių namų, tad norint kuo mažesnės paklaidos, reikia kuo tiksliau įvertinti situaciją. Vieno aukšto namui atkrenta nemažos išlaidos – laiptai, kas tampa labai svarbu aukštesniam pastatui. Namų projektai su sąmata gali teigiamai pasitarnauti individualių namų statyboje.

Jus domina namų planai? Kreipkitės Jums patogiu būdu:

GetHouse.Lt architektų kontaktai ir įmonės adresas.

bottom of page