top of page

Visi 

Namų projektai

Kiekvienas GetHouse.Lt namo projektas kuriamas siekiant tikslo: Taupus, Gražus ir Kokybiškas namas!

Kaip pasirinkti namo projektą?

Kas jūs esate? Kaip jūs norite gyventi? Su kuo jūs gyvensite? Kokie jūsų poreikiai? Koks jūsų biudžetas? - šiuos ir panašius klausimus žmogus turėtų sau užduoti ir į juos atsakyti prieš pasinerdamas į namo projekto paieškas. Namai yra sukurti skirtingiems žmonėms, todėl labai svarbu, kad žmogus pilnai suprastų savo poreikius ir galimybes prieš pradėdamas ieškoti namų projektų - tuomet jam bus lengva ir nesunku surasti tą namą, kurio jis ieško. GetHouse.Lt namų projektai sukurti analizuojant skirtingų žmonių funkcinius ir estetinius poreikius, todėl mūsų kataloguose rasite įvairius namų projektus. 

Galime išskirti tris svarbiausiu kriterijus, kurie lemia skirtingus žmonių poreikius ir skirtingus nuosavų namų projektus:

1 - Namo funkcinis planas,

2 - namo išorės dizainas,

3 - namo statybos kaina.

Namo funkcinis planas

Pirmas labai svarbus žingsnis ieškant namo plano yra sprendimas, kiek aukštų namą statyti. Gyvenamieji namai gali būti vieno, dviejų, trijų aukštų arba su peraukštėjimais. Laiptinės buvimas arba nebuvimas ir laiptų skaičius yra esminis momentas lemiantis pasirinkimą tarp šių variantų. Projektavimo sprendimai skirti vieno aukšto namui, suteikia galimybę pamiršti gyvenimo nepatogumus lipant laiptais. Dviejų ir daugiau aukštų namas skirtas nedideliems sklypams arba sklypams, kuriuose iš antro aukšto atsiveria gražūs vaizdai. Pasirinkusiems statyti dviejų ar daugiau aukštų namą, mes siūlome pagalvoti apie tai kokie kambariai turi būti pirmame aukšte. Pastaraisiais metais populiarėja sprendimas, kai tėvų miegamasis yra projektuojamas pirmame aukšte - taip namo šeimininkai išvengia laiptų savo kasdieniniame gyvenime. 

Kaip jūs planuojate savo gyvenimą naujame name? Ar reikia darbo kambario? Kiek vaikų gyvens su jumis? Kiek vonių ir tualetų norite turėti? Ar reikia atskiros skalbyklos? Kiek drabužių turite? Ar reikalingas sandėliukas prie virtuvės? Garažas minimalus ar reikia vietos dviračiams, matocikliui ir kitiems daiktams? Ar auginate daržoves? Gal jums reikia medžioklės kambario, pirties, dailės studijos ar kito kambario? - tai klausimai į kuriuos atsakę nesudėtingai rasite jums reikiamą namo planą GetHouse.Lt kataloguose.

 

Terasa yra neatsiejama šiuolaikinio namo dalis. Terasoje turime stalą, prie kurio dažniau ar rečiau pietaujame. Kaip dažnai naudosite terasos stalą? Galbūt reikia pagalvoti apie architektūros planinius sprendimus, kur gyvenamojo namo virtuvė yra netoli terasos? Taip išvengsite ilgo ir nepatogaus indų nešiojimo iš virtuvės į terasą.

Namo išorės dizainas​

Turbūt pats didžiausias skirtumas tarp visų namų estetinio dizaino suvokimo yra namo stogo forma. Vieni mėgsta dvišlaičius stogus arba vienšlaičius, kiti plokščius arba daugiašlaičius. Stogo formos pomėgis pas kiekvieną žmogų slypi pasamonėje ir praktiškai neįmanoma pakeisti žmogaus pirminio pasirinkimo. GetHouse.Lt kataloguose rasite projektinius sprendimus su įvairiomis stogo formomis. Pasirinkite tai ką mėgstate.

Ar norite didelių langų? Ieškote klasikinio ar modernaus namo? Gal mėgstate skandinaviškus motyvus ar vokišką kompoziciją? O gal itališką simetriją ar lietuviškas formas? - namo išorę matysite kiekvieną dieną, todėl labai svarbu jog namo dizainas jus teiktų džiaugsmą.

Apdailos medžiagas kiekvienam savo sukurtam namui galime pakeisti pagal užsakovo pasirinkimą. Pasakykite kokią fasadų apdailą norite matyti ant savo namo ir mes profesionaliai sukursime naują medžiagų kompoziciją.

Renkantis namo fasadų estetiką, reikia nepamiršti derinti namo dizainą su bendru kvartalo dizainu. Nors Lietuvos įstatymai nereglamentuoja kvartalų architektūros vientisumo - kai kurie kvartalų vystytojai jau ruošia individualių namų kvartalų dizaino taisykles. Individualių namų kvartalas, turintis darnią ir harmoningą architektūrą, yra milžiniška vertybė tiek kvartalo gyventojams, tiek ir žmonėms matantiems kvartalą iš šalies.

Namo statybos kaina

Namo statybos medžiagų ​kaina ir statybos darbų įkainiai keičiasi kiekvieną dieną. Šios kainos labai priklauso nuo ekonominės šalies situacijos, nuo statybų sektoriaus užimtumo ir nuo statybininkų emigracijos. Todėl norit gauti tikslią statybos kainą, reikia ją individualiai skaičiuoti kiekvienam projektui. Iš anksto galima pasakyti tik preliminarią namo statybos kainą, kuri sudaryta remiantis paskutinių metų statybos kainos už kvadratinį metrą vidurkiu.

 

Rinkdamiesi namo projektą įvertinkite savo finansines galimybes ir pasirinkite tą projektą, kurio preliminari statybos kaina atitinka jūsų galimybes. 

Statybos kaina priklauso nuo namo statybos technologijos, konstrukcinių ir apdailos medžiagų. Pasirinkę namo architektūrą pagal preliminarią statybos kainą, vėliau tikslų statybos biudžetą galite modeliuoti keistami namo konstrukcines ir apdailos medžiagas. 

Dar vienas svarbus namo statybos kainos veiksnys yra statybos būdas. Galite pasirinkti statybos įmonę ir jai patikėti visus su statyba susijusius reikalus - tai patikimiausias (nes gaunate garantiją visai statybai), bet kartu ir pats brangiausias statybos būdas. Galite statyti namą ūkio būdu, pasikviesdami specialistus skirtingiems darbams atlikti - taip sutaupysite pinigų. Statydami ūkio būdu pasikvieskite patikimą ir kompetentingą techninį prižiūrėtoją, kuris jums padės kontroliuoti statybos procesą ir priimti tinkamus sprendimus.

Please reload

Kiekvienų sėkmingų statybų pradžia pirmiausia atsiranda popieriuje. Namų projektai neretai tampa įrankiais svajonės įgyvendinimui. Galbūt dažnas norėtų, kad namo statymas būtų paprastas ir smagus it iš Lego kaladėlių sudedamas namas. Kaladėles galima taip pat greitai išardyti, kaip ir surinkti. Tačiau realybėje, deja, nepavyks taip greitai keisti projektinių sprendimų. Todėl ir kreipiatės į mus, architektūros projektuotojus, kad kartu kurdami ir dėliodami įvairias detales, sukurtume namo projektą, kurio Jums ir nesinorėtų keisti.

 

Namo projektas turėtų prasidėti nuo nemažo kiekio klausimų, keliamų būsimiems pastato naudotojams, tiek apie save pačius, tiek apie savo gyvenimo būdą. Architektūrinis projektavimas, kartais gali būti gana kompleksiškas ir nemažai resursų reikalaujantis procesas, o kartais galima rasti labai tinkamą projektą iš jau esamų ir įgyvendintų projektų. Nuosavo namo projektas, net jei pasirinktas kartotinis – tikrai nereiškia identiškų sprendimų ir pastatų, viską pritaikant individualiems poreikiams, taip pat su eksterjero ir interjero sprendimais – galima su panašia architektūra sukurti savitą ir patrauklų projektą. Kiekvienas architektūros projektas – architekto kūrybinio proceso vaisius. Visi projektavimo darbai, architektūros projektai ir namo projektai yra naujas, smagus ir laukiamas iššūkis. Tad kviečiame Jus pažiūrėti mūsų jau sukurtus namus ir padėti sukurti patį patraukliausią ir tinkamiausią architektūros projektą Jums.

 

Namo projektas, tai bendras užsakovo ir architekto kūrybos procesas. Nors kiekvienas architektas be proto brangina kūrybos laisvę, tačiau norėdamas suprojektuoti Jums patį tinkamiausią namą – jam reikia žinoti Jūsų poreikius, gyvenimo būdą ir norus, todėl bendradarbiavimas, ypač pirminėje stadijoje, yra labai svarbus.

 

Namo projektas neapsiriboja tik ties išspręstomis vidaus erdvėmis, juo sprendžiami ir kuriami fasadai, spendžiamas lauko erdvių išdėstymas, judėjimas į ir iš pastato, kas neretai sudaro labai stiprią emocinę įtaką kasdieniame žmogaus gyvenime.

 

Pastatai, namai – tai neišvengiama daugumos žmonių kasdienybė. Mes juose leidžiame laiką, gyvename, dirbame, todėl projektavimo stadija, architektūros projektai yra labai svarbi statybų dalis. Nereikėtų jos spręsti neatsakingai ir skubotai. Mes mielai pasidalinsime su Jumis savo ekspertize, žiniomis ir idėjomis.

 

Jus domina namų projektai? Kreipkitės Jums patogiu būdu:

GetHouse.Lt architektų kontaktai ir įmonės adresas.

bottom of page