top of page

Namų planai

Namų planų funkcinės ir struktūrinės schemos gali būti skirstomos į daugybę skirtingų projektų tipų. Mes sugrupavome ir jums pateikiame namų planus pagal pagrindines projektų kategorijas.

GetHouse.Lt namų projektų katalogai skirti naujakuriams Lietuvoje

 

Mes sukūrėme skirtingus namų katalogus pagal jūsų įpročius ir jūsų poreikius. Pasirinkite namų projektų katalogą pagal jums svarbius kriterijus ir raskite jame tą projektą, kurio jūs ieškote. Mūsų projektai pristatomi su architektūrinėmis vizualizacijomis arba su nuotraukomis. Kartotiniai namų projektai pateikiami su planais ir projektų kainomis. Individualių namų projektų kaina yra skaičiuojama individualiai ir priklauso nuo būsimo namo sudėtingumo.

 

Architektų sprendimai, kuriant GetHouse.Lt namų katalogus, yra paremti ilgamete darbo patirtimi ir žmonių poreikių analize. Mūsų pagrindinis darbo tikslas yra aukščiausios kokybės architektūrinis projektavimas.

 

GetHouse.Lt architektūros projektai skirti visai Lietuvai. Mūsų sukurti projektai jau yra realizuoti Vilniuje, Kaune, Alytuje, Elektrėnuose, Gargžduose, Jurbarke, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Neringoje, Nidoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose ir Utenoje. 

Namų planai yra dažnas atskaitos taškas pradedant projektuoti ir kurti savo namus. Neretas taip pradeda braižymą, projektavimą ir statybas. Apmąstomas namo planas automatiškai prašo apgalvoti ir reikiamų patalpų skaičių, dydį, ir būsimo namo aukštų skaičių, taip pat fasadus.

 

Pirmas labai svarbus žingsnis ieškant namo plano yra sprendimas, kelių aukštų namą statyti.

Gyvenamieji namai gali būti tiek vieno, dviejų, trijų aukštų, tiek su per aukštėjimais. Esminis momentas renkantis namo aukštį – laiptinės buvimas arba nebuvimas ir laiptų skaičius. Tūrio ir patalpo aukščio suvokimui, labai naudingas namo pjūvis. Turint pjūvius – galima lengviau įsivaizduoti mastelį ir patalpos dimensijas.

 

Projektavimo sprendimai skirti vieno aukšto namui, suteikia galimybę pamiršti gyvenimo nepatogumus lipant laiptais. Dviejų ir daugiau aukštų namas skirtas nedideliems sklypams, arba sklypams, kuriuose iš antro aukšto atsiveria gražus vaizdas. Taip pat kelių aukštų namas yra praktiškesnis šildymo klausimu, nes šiltas oras kyla į viršų. Pasirinkusiems statyti dviejų ar daugiau aukštų namą, mes siūlome pagalvoti apie tai, kokie kambariai turėtų atsirasti pirmame aukšte. Pastaraisiais metais populiarėja sprendimas, pagrindinį miegamąjį projektuoti pirmame aukšte – taip mano šeimininkai išvengia laiptų savo kasdieniniame gyvenime. Namų planai turi atspindėti ne tik grožio suvokimą, tačiau ir gyvenimo būdą, patogumą.

 

Kitas svarbus aspektas įtakojantis namo planą – kvadratūra. Reikėtų kuo anksčiau apsispręsti ne tik, kiek ir kokios patalpos bus reikalingos, bet ir kokio dydžio jos numatomos? Galima rinktis visiškai optimalaus dydžio namuką iki 80 kv. m., kuriam nereikia statybos leidimo, o tik pritarimo projektui. Ar galbūt yra noras turėti didelę svetainę ir dideles erdves, kam reikėtų didesnio namo. Mąstant apie namo dydį, derėtų apmąstyti eksploatacijos kaštus, perteklinio ploto optimizavimą, statybos kainas. Sprendžiant planinius galvosūkius derėtų nepamiršti ir namo fasadų. Naudinga apgalvoti langų dydį, skaičių ir kiekį.

 

Kaip jūs planuojate savo gyvenimą naujame name? Ar reikia darbo kambario? Kiek vaikų gyvens su jumis? Kiek vonių ir tualetų norite turėti? Ar reikia atskiros skalbyklos? Kiek drabužių turite? Ar reikalingas sandėliukas prie virtuvės? Garažas minimalus ar reikia vietos dviračiams, motociklui ir kitiems daiktams? Ar auginate daržoves? Gal jums reikia medžioklės kambario, pirties, dailės studijos ar kitos patalpos? - tai klausimai į kuriuos atsakę nesudėtingai rasite jums reikiamą namo planą GetHouse.Lt kataloguose.

Verta apmąstyti ir tokias vietas, kaip terasa. Tai neatsiejama šiuolaikinio namo dalis, kuria nors ir naudojamės palyginus trumpai, tačiau labai smagiai. Terasoje turime stalą, prie kurio ar dažniau, ar rečiau valgome, reikėtų pagalvoti – kaip dažnai jis bus naudojamas? Galbūt reikia pagalvoti apie architektūros planinius sprendimus, kur gyvenamojo namo virtuvė atsidurtų netoli terasos? Taip išvengtumėte ilgo ir nepatogaus indų nešiojimo iš virtuvės į terasą.

bottom of page