Namo statyba

Planuojant namo statybą, labai svarbu yra surasti tinkamą kainos ir kokybės santykį. Paieškokite statybininkų, kuriuos rekomenduoja jų buvę klientai. Būtinai pasamdykite statybos techninį prižiūrėtoją, kuris užtikrins darbų tinkamą atlikimą.
Namo statybos kaina
Kaina
Namo statyba iki 50000€
50000€
Namo statyba iki 130000€
130000€
Namo statyba iki 200000€
200000€
Prabangaus namo statyba
virš 200000€
Statybų sąmatos skaičiavimas
Sąmata
Show More

GetHouse.Lt namų projektų katalogai skirti naujakuriams Lietuvoje

 

Mes sukūrėme skirtingus namų katalogus pagal jūsų įpročius ir jūsų poreikius. Pasirinkite namų projektų katalogą pagal jums svarbius kriterijus ir raskite jame tą projektą, kurio jūs ieškote. Mūsų projektai pristatomi su architektūrinėmis vizualizacijomis arba su nuotraukomis. Kartotiniai namų projektai pateikiami su planais ir projektų kainomis. Individualių namų projektų kaina yra skaičiuojama individualiai ir priklauso nuo būsimo namo sudėtingumo.

 

Architektų sprendimai, kuriant GetHouse.Lt namų katalogus, yra paremti ilgamete darbo patirtimi ir žmonių poreikių analize. Mūsų pagrindinis darbo tikslas yra aukščiausios kokybės architektūrinis projektavimas.

 

GetHouse.Lt architektūros projektai skirti visai Lietuvai. Mūsų sukurti projektai jau yra realizuoti Vilniuje, Kaune, Alytuje, Elektrėnuose, Gargžduose, Jurbarke, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Neringoje, Nidoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose ir Utenoje. 

Nusipirkus sklypą, gavus statybos leidimą, norimam projektui – pradedama namo statyba. Tai metas projekto įgyvendinimui. Statybos būdai yra keli, galite pasirinkti statybų įmonę ir jai patikėti visus su statyba susijusius reikalus - tai patikimiausias (nes gaunate garantiją visai statybai), bet kartu ir pats brangiausias statybos būdas. Galite statyti namą ūkio būdu, pasikviesdami specialistus skirtingiems darbams atlikti - taip sutaupysite pinigų. Statydami ūkio būdu pasikvieskite patikimą ir kompetentingą techninį prižiūrėtoją, kuris jums padės kontroliuoti statybos procesą ir priimti tinkamus sprendimus.

Jeigu kuriate savo svajonių namą nuo a iki z, o ne perkate iki rakto užbaigtą pastatą – reikės skirti laiko ir įdėti darbo, tačiau viskas bus būtent taip, kaip Jūs ir norėjote. Po viso padaryto didelio įdirbio, begalės sprendimų priėmimo, gyvenimo būdo apgalvojimo, reikalavimų laikymosi, kai gauti visi leidimai (jei tai namas iki 80 kv.m. Statybos leidimo nereikia), kai surinkti visi reikalingi dokumentai – persikeliama į statybų aikštelę. Atrodytų, kad visi sprendimai jau padaryti, jokie patarimai nebereikalingi ir pamatai turėtų būti, kuo greičiau klojami. Tačiau neretai namo statybos procesas tampa irgi kūrybiniu. Statybos nėra tokia preciziška ir tvarkinga vieta, kaip popierius, todėl neišvengiamai, kas nors gali įvykti ne pagal planą. Į visus pakeliui į „namus“ nuotykius reikėtų žiūrėti ramiai ir pozityviai – viską galima išspręsti. Svarbiausia turėti aplink save šaunią komandą, kuri komunikuodama tarpusavyje, viską sudėlios atgal į vietas. Šiame etape derėtų per daug nepasimesti ir nepradėti kaitalioti, taip nuosekliai išdirbtos nuomonės, nes gali būti padaromi skuboti ir ne iki galo teisingi sprendimai, kilti statybų kaina, eiga ir trukmė.

Statybos etapai apgalvojami, kai jau yra paruoštas namo projektas, ar net ir statybos leidimas. Poto sudaroma rangos sutartis ir prasideda statybų darbai. Kad namo statyba turėtų paruošusi mažiau siurprizų, galima pasiruošti ir namo statybų sąmatą, kai suskaičiuojamos visos medžiagų ir darbų kainos.

Jus domina taupūs, pasyvūs namai ir jų projektai? Kreipkitės Jums patogiu būdu:

GetHouse.Lt architektų kontaktai ir įmonės adresas.

GetHouse.Lt - gyvenamųjų namų projektai kiekvienam


GetHouse komandoje kiekvienas architektas yra kvalifikuotas savo srities specialistas, ekspertas, kuris atsakys į visus Jūsų klausimus, susijusius su projektavimo darbais ir statyba. Taip pat patars, kurie projektavimo sprendimai bei koks interjeras geriausiai atitiks Jūsų poreikius.
Interneto svetainėje kiekvienas projektas pateikiamas kartu su nuotraukomis ir brėžiniais. Kiekvieno kartotinio projekto planas pateikiamas kartu su kaina, o individualaus namo sąmata ir kaina apskaičiuojamos individualiai.
Architektūrinės vizualizacijos pravers sprendžiant, kokiame name norite gyventi.
Aukštos kokybės architektūrinis projektavimas ir kitos paslaugos teikiamos ir užsienyje, ir visoje Lietuvoje: Alytuje, Elektrėnuose, Gargžduose, Jurbarke, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Neringoje, Nidoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, Vilniuje ir kt.

 

Telefonai:  +370 692 24224      

E-paštas:    info@gethouse.lt      

Adresas:     Kalvarijų g. 1 

                     3 aukštas 

                     Vilnius

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2014 Visos teisės saugomos UAB "Vertės inovacija". Draudžiama kopijuoti ir naudoti puslapyje pateiktą informaciją be sutikimo.