top of page

Namo energetinio naudingumo klasės

Namo energetinio naudingumo klasė šiais laikais yra vis svarbesnis rodiklis nusakantis namo vertę ir atskleidžiantis namo savininko požiūrį bei statybos kokybę.

GetHouse.Lt namų projektų katalogai skirti naujakuriams Lietuvoje

 

Mes sukūrėme skirtingus namų katalogus pagal jūsų įpročius ir jūsų poreikius. Pasirinkite namų projektų katalogą pagal jums svarbius kriterijus ir raskite jame tą projektą, kurio jūs ieškote. Mūsų projektai pristatomi su architektūrinėmis vizualizacijomis arba su nuotraukomis. Kartotiniai namų projektai pateikiami su planais ir projektų kainomis. Individualių namų projektų kaina yra skaičiuojama individualiai ir priklauso nuo būsimo namo sudėtingumo.

 

Architektų sprendimai, kuriant GetHouse.Lt namų katalogus, yra paremti ilgamete darbo patirtimi ir žmonių poreikių analize. Mūsų pagrindinis darbo tikslas yra aukščiausios kokybės architektūrinis projektavimas.

 

GetHouse.Lt architektūros projektai skirti visai Lietuvai. Mūsų sukurti projektai jau yra realizuoti Vilniuje, Kaune, Alytuje, Elektrėnuose, Gargžduose, Jurbarke, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Neringoje, Nidoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose ir Utenoje. 

      Energinio naudingumo klasės nustatymas – tai tokia procedūra, kai įvertinama pastato ar jo dalies energinio naudingumo klasė ir išduodamas pastato energinio naudingumo sertifikatas. Pastato energinio naudingumo klasė išreiškiama devynių, nuo A++ iki G, klasių sistema. Sertifikatus išduoda atestuoti pastatų energinio naudingumo sertifikavimo ekspertai. A klasė, kuri nuo 2016 lapkričio 1-os dienos tapo privaloma – šiluminės energijos sunaudoja mažiausiai. Šiais energinio naudingumo siekiais, galima ne tik sumažinti savo sąskaitas už šildymą, tačiau ir mažinti neigiamą įtaką, užterštumą aplinkai. Statybų industrija ir namų šildymas – vėdinimas, sunaudoja apie pusę Europos sąjungos energijos. Skaičiai labai dideli, todėl įr stengiamasi tokias dideles energijos sąnaudas mažinti.

       Kada reikalingas energetinio naudingumo sertifikatas? Sertifikatas privalomas statant, parduodant ar išnuomojant pastatus, didesniems nei 500 kvadratinių metrų naudingo ploto viešbučių, administracinės, prekybos, paslaugų, maitinimo, transporto, kultūros, mokslo, gydymo ir poilsio paskirties pastatams.

        Energinio naudingumo skaičiavimus tikslinga nustatyti jau projektavimo stadijoje, o ne pastačius namą ir norint jį sertifikuoti. Energinio naudingumo klasių rodiklius įtakoja: sudėtinga pastato architektūra, didelis šilumos tiltelių kiekis, didesnė sienų šiluminė varža, langų plotas, išlindusių fasado elementų kiekis, rekuperatoriaus įrengimas, pastato sandarumas, kokybiškai apliekami darbai statybų metu.

bottom of page