top of page

Namo architektūrinis projektavimas

Namo projektavimas prasideda nuo architektūros dizaino ir aukštų planų kūrimo. Galima pasirinkti arba jau sukurtą kartotinį namo projektą arba individualiai kuriamą namo projektą.

GetHouse.Lt namų projektų katalogai skirti naujakuriams Lietuvoje

 

Mes sukūrėme skirtingus namų katalogus pagal jūsų įpročius ir jūsų poreikius. Pasirinkite namų projektų katalogą pagal jums svarbius kriterijus ir raskite jame tą projektą, kurio jūs ieškote. Mūsų projektai pristatomi su architektūrinėmis vizualizacijomis arba su nuotraukomis. Kartotiniai namų projektai pateikiami su planais ir projektų kainomis. Individualių namų projektų kaina yra skaičiuojama individualiai ir priklauso nuo būsimo namo sudėtingumo.

 

Architektų sprendimai, kuriant GetHouse.Lt namų katalogus, yra paremti ilgamete darbo patirtimi ir žmonių poreikių analize. Mūsų pagrindinis darbo tikslas yra aukščiausios kokybės architektūrinis projektavimas.

 

GetHouse.Lt architektūros projektai skirti visai Lietuvai. Mūsų sukurti projektai jau yra realizuoti Vilniuje, Kaune, Alytuje, Elektrėnuose, Gargžduose, Jurbarke, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Neringoje, Nidoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose ir Utenoje. 

Namų projektavimas, architektūrinės vizijos kūrimas – mūsų pagrindiniai ir labai mėgstami darbai. GetHouse.Lt studija ne tik mielai atliks Jums projektavimo darbus, sukurs architektūrines vizualizacijas, bet ir padės susikurti savo svajonių individualius namus.

Projektavimo darbai, kad ir kaip šiais laikais visko norisi vis greičiau, neturėtų būti skubinami. Arba jau prieš kreipiantis į mus, arba su mūsų pagalba, įsiklausykite į savo poreikius, gyvenimo būdo ypatumus, namų projektavimas turi padėti Jums kasdienoje, paversti ją kuo patogesne. Architektūrinio projektavimo didelė sėkmės dalis yra architekto ir užsakovo bendravimas. Kiekvienam kūrėjui patinka kūrybinė laivė, tačiau Jūsų projektas pirmiausia turi patikti Jums, todėl būnant atviru, lanksčiu, realistišku ir gebančiu priimti sprendimus – galima pasiekti puikiausių, visus džiuginančių rezultatų.

Architektas yra pirmas laiptelis, norimo pastato link. Jis gali ne tik padėti su projektavimo darbais, tačiau ir išsirinkti sklypą, koordinuoti ir kitas statybų procesų dalis. Derėtų neapsiriboti tik vietiniais specialistais. Daug svarbiau atrasti artimą braižą, stilistiką ir artimų širdžiai projektų turintį architektą. Namo projektavimas nėra apribotas geografiškai, todėl ir norimo specialisto pasirinkimas neturėtų būti niekaip apribotas.

Į architektą kaip specialistą, kreipiamasi tam, kad jis išverstų Jūsų norus ir poreikius į funkciškai tikslingą ir gražų pastatą, kuris atrastų tikslią ir autentišką savo vietą, Jūsų pasirinktame sklype. Prieš statant namą derėtų suskaičiuoti ne tik jo statybų kainą ir sąmatą, tačiau ir gyvenimo jame ir jo išlaikymo kainą, taip pat Jūsų patogumų ir gyvenimo kokybės sąmatą.

Namo projektavimas, architektūrinių vizualizacijų kūrimas, tai pirmoji ir, galima sakyti, smagiausia statybos darbų dalis, kai kūryba ir projektavimo sprendimai yra lankstūs ir lengviausiai koreguojami darbai, namo statybos metu.

bottom of page