Namo projektas Melodija Comfort

Modernus šiuolaikiškas gyvenamasis namas skirtas jaunoms šeimoms. Nesudėtinga namo konstrukcinė schema leidžia lengvai ir nebrangiai pastatyti namą "Melodija Comfort".
Melodija Comfort - Individualiai sukurtas projektas
Šį projektą GetHouse.Lt sukūrė pagal individualius užsakovo poreikius.

Namo rodikliai

Bendras plotas - 168 m²

Aukštų skaičius - 2

Kambarių skaičius - 5

Plotas be garažo - 127 m² 

Garažo plotas - 41 m² 

Terasos plotas - 38 m²

Stogo terasa - 70 m²

Projekto užsakymas

Norėdami užsakyti namo architektūros projektą, atsiųskite mums elektroninį laišką, kuriame paminėkite  jus dominantį projektą ir kokie jūsų poreikiai. Mes su jumis susieksime ir pateiksime projektavimo pasiūlymą.

Projektavimo eiga

Svarbiausia GetHouse.Lt prekė yra namo architektūros projektas. Kai parengsime šį projektą, mes jums pasiūlysime statybos leidimo suderinimo paslaugas bei konstrukcijų, inžinerijos, interjero ir kitus projektus.

APRAŠYMAS

 

Vila “Melodija” – tai modernus, šiuolaikiškas namas išsiskirintis savo subtilaus, truputį romantiško ir itin jaukaus minimalizmo architektūra. Namo vidaus ir išorės sprendiniai sukuria žmogui patogias erdves. Išorės sienos išvinguriuoja taip, kad  viduje atsiranda  jaukios patalpos, o išorėje – netikėtos vietos augalams. Išskirtinis “Melodijos” bruožas – žaliasis stogas. Namo stogas  tampa papildomu kraštovaizdžiu sklype, papildoma vieta poilsiui bei pramogoms, todėl šis namas tiks ne tik dideliuose, bet ir mažesniuose žemės sklypuose.

 

Panašių namų projektai:

Namo projektas "Mėta Eco"
Namo projektas "Melodija ECO"
Namo projektas "Saulė Comfort 200"
Namo projektas "Atlantas"
Namo projektas "Džiazas COMFORT"
GetHouse.Lt - gyvenamųjų namų projektai kiekvienam


GetHouse komandoje kiekvienas architektas yra kvalifikuotas savo srities specialistas, ekspertas, kuris atsakys į visus Jūsų klausimus, susijusius su projektavimo darbais ir statyba. Taip pat patars, kurie projektavimo sprendimai bei koks interjeras geriausiai atitiks Jūsų poreikius.
Interneto svetainėje kiekvienas projektas pateikiamas kartu su nuotraukomis ir brėžiniais. Kiekvieno kartotinio projekto planas pateikiamas kartu su kaina, o individualaus namo sąmata ir kaina apskaičiuojamos individualiai.
Architektūrinės vizualizacijos pravers sprendžiant, kokiame name norite gyventi.
Aukštos kokybės architektūrinis projektavimas ir kitos paslaugos teikiamos ir užsienyje, ir visoje Lietuvoje: Alytuje, Elektrėnuose, Gargžduose, Jurbarke, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Neringoje, Nidoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, Vilniuje ir kt.

 

Telefonai:  +370 692 24224      

E-paštas:    info@gethouse.lt      

Adresas:     Kalvarijų g. 1 

                     3 aukštas 

                     Vilnius

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2014 Visos teisės saugomos UAB "Vertės inovacija". Draudžiama kopijuoti ir naudoti puslapyje pateiktą informaciją be sutikimo.