Namo projektas Melodija Comfort

Modernus šiuolaikiškas gyvenamasis namas skirtas jaunoms šeimoms. Nesudėtinga namo konstrukcinė schema leidžia lengvai ir nebrangiai pastatyti namą "Melodija Comfort".
Melodija Comfort - Individualiai sukurtas projektas
Šį projektą GetHouse.Lt sukūrė pagal individualius užsakovo poreikius.

Namo rodikliai

Bendras plotas - 168 m²

Aukštų skaičius - 2

Kambarių skaičius - 5

Plotas be garažo - 127 m² 

Garažo plotas - 41 m² 

Terasos plotas - 38 m²

Stogo terasa - 70 m²

Projekto užsakymas

Norėdami užsakyti namo architektūros projektą, atsiųskite mums elektroninį laišką, kuriame paminėkite  jus dominantį projektą ir kokie jūsų poreikiai. Mes su jumis susieksime ir pateiksime projektavimo pasiūlymą.

Projektavimo eiga

Svarbiausia GetHouse.Lt prekė yra namo architektūros projektas. Kai parengsime šį projektą, mes jums pasiūlysime statybos leidimo suderinimo paslaugas bei konstrukcijų, inžinerijos, interjero ir kitus projektus.

APRAŠYMAS

 

Vila “Melodija” – tai modernus, šiuolaikiškas namas išsiskirintis savo subtilaus, truputį romantiško ir itin jaukaus minimalizmo architektūra. Namo vidaus ir išorės sprendiniai sukuria žmogui patogias erdves. Išorės sienos išvinguriuoja taip, kad  viduje atsiranda  jaukios patalpos, o išorėje – netikėtos vietos augalams. Išskirtinis “Melodijos” bruožas – žaliasis stogas. Namo stogas  tampa papildomu kraštovaizdžiu sklype, papildoma vieta poilsiui bei pramogoms, todėl šis namas tiks ne tik dideliuose, bet ir mažesniuose žemės sklypuose.

 

Panašių namų projektai:

Namo projektas "Mėta Eco"
Namo projektas "Melodija ECO"
Namo projektas "Saulė Comfort 200"
Namo projektas "Atlantas"
Namo projektas "Džiazas COMFORT"