Mediniai namai

Artimiausiu metu šiame puslapyje jums pristatysime informaciją apie "Medinius namus".
Namų Projektų kataloge galite rasti visus jums siūlomus GetHouse.Lt projektus.
Rodyti daugiau projektų

Mediniai namai – medis natūrali medžiaga, efektyviai izoliuojanti tiek šaltį, tiek karštį. Medis taip pat puikiai sugeria garsą. Medinių namų statyba yra ekonomiškesnė tuo, kad medinio namo pastatymas dažniausiai užtrunka greičiau, nei mūrinio. Medinis namas, taip pat ir draugiškesnis sprendimas gamtai. Su tiek daug skirtingų rūšių medžių, tiek vidaus interjeras ir eksterjeras, tiek fasadų apdaila, gali įgyvendinti netikėčiausius sprendimus. Medis taip pat gali būti lakuojamas ar dažomas. Medis su apšiltinimu, gerai izoliuoja šilumą, todėl tokių pastatų šildymui reikia mažiau energijos.

 

Mediniai gali būti ne tik gyvenamieji pastatai, tačiau ir mažosios architektūros projektai – nedideli ūkiniai pastatai, pavėsinės, stoginės automobiliams, patalpos su pirtimi, patalpos, šalia lauko židinių, terasos. Taip pat svarstant apie medinį namą, reikėtų žinoti, jog medinei architektūrai ribų nėra daug, tai tinka tiek namams iki 80m2, tiek namams su mansarda, balkonais ir terasomis.

Taip pat renkantis medinį namą, reikėtų turėti minty, kad jie būna tiek moduliniai, tiek rąstiniai, tiek skydiniai, tiek karkasiniai. Mediniai namai gali neretai laimėti savo kaina, ypač jei jų gamyba vyksta ne statybvietėje (moduliniai namai). Derėtų paminėti, kad šnekant apie medinius namus, vistiek dar reikia išsirinkti norimą ir tinkamiausią technologiją – ar tai skydinis, ar modulinis, ar namas iš klijuotos medienos, ar tradicinis karkasinis namas.

 

Medinio namo statyba beveik visada bus draugiškesnė aplinkai ir užtruks trumpiau. Tai atsinaujinanti medžiaga, kuri dėl savo natūralių savybių, sukuria tinkamiausią mikroklimatą, žmogui gyvuoti tokioje aplinkoje. Privalumai būtų, kad statybos neįtakoja sezoniškumas, architektūrinės idėjos yra gana lengvai įgyvendinamos. Reikėtų nepamiršti vieno iš privalumų – tai „sausa“ statyba, negaištanti laiko džiovimui ir šiltų, sandarių konstrukcijų įrengimas užtrunka ženkliai trumpiau. Statyboje naudojamos ekologiškos medžiagos. Mediniame name galima naudoti įvairias apdailos medžiagas. Tiek vidaus, tiek lauko apdaila gali būti įvairi: medis, akmuo, gipso plokštės, fasadų dažymas taip pat gali būti sprendimas pagyventi pastatą. Langų apdaila gali padėti kurti tradicinio namo vaizdą, tačiau lygiai taip pat galima drąsiai kurti modernų medinį namą.

GetHouse.Lt - gyvenamųjų namų projektai kiekvienam


GetHouse komandoje kiekvienas architektas yra kvalifikuotas savo srities specialistas, ekspertas, kuris atsakys į visus Jūsų klausimus, susijusius su projektavimo darbais ir statyba. Taip pat patars, kurie projektavimo sprendimai bei koks interjeras geriausiai atitiks Jūsų poreikius.
Interneto svetainėje kiekvienas projektas pateikiamas kartu su nuotraukomis ir brėžiniais. Kiekvieno kartotinio projekto planas pateikiamas kartu su kaina, o individualaus namo sąmata ir kaina apskaičiuojamos individualiai.
Architektūrinės vizualizacijos pravers sprendžiant, kokiame name norite gyventi.
Aukštos kokybės architektūrinis projektavimas ir kitos paslaugos teikiamos ir užsienyje, ir visoje Lietuvoje: Alytuje, Elektrėnuose, Gargžduose, Jurbarke, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Neringoje, Nidoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, Vilniuje ir kt.

 

Telefonai:  +370 692 24224      

E-paštas:    info@gethouse.lt      

Adresas:     Kalvarijų g. 1 

                     3 aukštas 

                     Vilnius

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2014 Visos teisės saugomos UAB "Vertės inovacija". Draudžiama kopijuoti ir naudoti puslapyje pateiktą informaciją be sutikimo.