> Namų projektai > Namų planai > Kotedžų projektai

Kotedžų projektai

Šiame puslapyje jums pristatome namų projektų katalogą "Kotedžų projektai".
Namų projektai kataloge galite rasti mūsų visus siūlomus projektus.
Rodyti daugiau projektų

Terminas kotedžas yra gana keliaprasmis ir ypač Lietuvoje, tačiau mes dažniausiai įpratę kotedžu vadinti sublokuotus dvibučius ar daugiabučius namus. Renkantis tarp gyvenimo bute ir name – kotedžas neretai tampa aukso viduriuku. Vieni iš privalumų – privatus kiemas, terasa ir mažiau kaimynų. Turint šiek tiek didesnį sklypą – sublokuotas namas, gali tapti puikia išeitimi sutaupyti, tačiau vis tiek išlaikyti visus namo privalumus. Kotedžų planai, gali būti tiek vienodi, tiek individualiai pritaikomi. Kaip ir kotedžų architektūra tikrai neapsiriboja tik dviem, veidrodiškai pasuktais namų pusrutuliais. Kotedžais gali paprasčiau atsirasti sklype, arčiau miesto centro, kas priimtina žmonėms, kurie jau nori daugiau autonomijos, tačiau dar nėra pasirengę statyti nuosavo namo ir kraustytis už miesto.

Kotedžai kartais būna geriausi sprendimai jaunimui, jaunoms šeimoms, kurie dar nėra pasirengę įsirenginėti ir rūpintis nuosavu namu, tačiau nori gyventi sklype su nuosavu kiemu.

Kotedžų planai ypatingi tuo,kad sumažėja sienų, kuriose gali atsirasti langai. Tačiau tinkamai išsprendus sklypo ir namo situacijas, tai visiškai netrukdo.

GetHouse.Lt - gyvenamųjų namų projektai kiekvienam


GetHouse komandoje kiekvienas architektas yra kvalifikuotas savo srities specialistas, ekspertas, kuris atsakys į visus Jūsų klausimus, susijusius su projektavimo darbais ir statyba. Taip pat patars, kurie projektavimo sprendimai bei koks interjeras geriausiai atitiks Jūsų poreikius.
Interneto svetainėje kiekvienas projektas pateikiamas kartu su nuotraukomis ir brėžiniais. Kiekvieno kartotinio projekto planas pateikiamas kartu su kaina, o individualaus namo sąmata ir kaina apskaičiuojamos individualiai.
Architektūrinės vizualizacijos pravers sprendžiant, kokiame name norite gyventi.
Aukštos kokybės architektūrinis projektavimas ir kitos paslaugos teikiamos ir užsienyje, ir visoje Lietuvoje: Alytuje, Elektrėnuose, Gargžduose, Jurbarke, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Neringoje, Nidoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, Vilniuje ir kt.

 

Telefonai:  +370 692 24224      

E-paštas:    info@gethouse.lt      

Adresas:     Kalvarijų g. 1 

                     3 aukštas 

                     Vilnius

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2014 Visos teisės saugomos UAB "Vertės inovacija". Draudžiama kopijuoti ir naudoti puslapyje pateiktą informaciją be sutikimo.