top of page
> Namų projektai > Namų planai > Kotedžų projektai

Kotedžų projektai

Šiame puslapyje jums pristatome namų projektų katalogą "Kotedžų projektai".
Namų projektai kataloge galite rasti mūsų visus siūlomus projektus.

Terminas kotedžas yra gana keliaprasmis ir ypač Lietuvoje, tačiau mes dažniausiai įpratę kotedžu vadinti sublokuotus dvibučius ar daugiabučius namus. Renkantis tarp gyvenimo bute ir name – kotedžas neretai tampa aukso viduriuku. Vieni iš privalumų – privatus kiemas, terasa ir mažiau kaimynų. Turint šiek tiek didesnį sklypą – sublokuotas namas, gali tapti puikia išeitimi sutaupyti, tačiau vis tiek išlaikyti visus namo privalumus. Kotedžų planai, gali būti tiek vienodi, tiek individualiai pritaikomi. Kaip ir kotedžų architektūra tikrai neapsiriboja tik dviem, veidrodiškai pasuktais namų pusrutuliais. Kotedžais gali paprasčiau atsirasti sklype, arčiau miesto centro, kas priimtina žmonėms, kurie jau nori daugiau autonomijos, tačiau dar nėra pasirengę statyti nuosavo namo ir kraustytis už miesto.

Kotedžai kartais būna geriausi sprendimai jaunimui, jaunoms šeimoms, kurie dar nėra pasirengę įsirenginėti ir rūpintis nuosavu namu, tačiau nori gyventi sklype su nuosavu kiemu.

Kotedžų planai ypatingi tuo,kad sumažėja sienų, kuriose gali atsirasti langai. Tačiau tinkamai išsprendus sklypo ir namo situacijas, tai visiškai netrukdo.

bottom of page