GetHouse.Lt architektų kontaktai ir įmonės rekvizitai

GetHouse.Lt projektavimo įmonės biuras įsikūręs Vilniuje. Kviečiame pas mus atvykti ir aptarti jūsų būsimo namo projektą. Būtų patogu jei prieš atvykdami pasiskambintumėte ir suderintumėte susitikimo laiką. Mūsų architektūros studija visada atvira Jums.

Telefonai:

+370 692 24224

 

E-paštas:

info@gethouse.lt

 

Adresas:

Kalvarijų g. 1

3 aukštas.

Vilnius

Susisiekite su mumis
Mielai atsakysime į visus jūsų klausimus telefoninio pokalbiu metu arba elektroniniu paštu. Esant poreikiui architektas atvyks į susitikimą bet kurioje Lietuvos vietoje ir apžiūrės jūsų sklypą ir taip sėkmingai suderinsime projektinius sprendimus.

Įmonės rekvizitai:

Įmonės kodas: 302742416

PVM mokėtojo kodas: LT100006733713

Vadovas: Marijus Surdokas

Sąskaitos Nr.: LT597044060007811998

GetHouse.Lt - gyvenamųjų namų projektai kiekvienam


GetHouse komandoje kiekvienas architektas yra kvalifikuotas savo srities specialistas, ekspertas, kuris atsakys į visus Jūsų klausimus, susijusius su projektavimo darbais ir statyba. Taip pat patars, kurie projektavimo sprendimai bei koks interjeras geriausiai atitiks Jūsų poreikius.
Interneto svetainėje kiekvienas projektas pateikiamas kartu su nuotraukomis ir brėžiniais. Kiekvieno kartotinio projekto planas pateikiamas kartu su kaina, o individualaus namo sąmata ir kaina apskaičiuojamos individualiai.
Architektūrinės vizualizacijos pravers sprendžiant, kokiame name norite gyventi.
Aukštos kokybės architektūrinis projektavimas ir kitos paslaugos teikiamos ir užsienyje, ir visoje Lietuvoje: Alytuje, Elektrėnuose, Gargžduose, Jurbarke, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Neringoje, Nidoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, Vilniuje ir kt.

 

Telefonai:  +370 692 24224      

E-paštas:    info@gethouse.lt      

Adresas:     Kalvarijų g. 1 

                     3 aukštas 

                     Vilnius

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2014 Visos teisės saugomos UAB "Vertės inovacija". Draudžiama kopijuoti ir naudoti puslapyje pateiktą informaciją be sutikimo.