Naujų gyvenamųjų namų kvartalų projektai

Kokybiški gyvenamųjų namų kvartalai yra visų naujakurių svajonė. Labai svarbu yra kvartalo architektūros harmonija ir  teisingas namų tarpusavio santykis. Pasirinkite namą mūsų kurtuose kvartaluose arba sukursime namus derančius jūsų kvartale.
GetHouse pasiūlymai NT vystytojams
Vystytojams
Namų mini kvartalas - Neptūno natos
Vilniaus priemiestis
Magnus namų kvartalas
Kaunas
Namų kvartalas - Stirnų terasos
Lentvaris
Namų kvartalas - Piliakalnio Vilos
Piliakalnio vilos
Nimbus namai
Vilniaus priemiestis
Paliuliškių namų kvartalas
Paliuliškės
Namų kvartalas - Žalieji namai
Žalieji namai
Namų kvartalas "Nėries slėnis"
Kaunas
Namų kvartalas "Bajorų parkas"
Bajorai
Namų kvartalas - Valakampių Vilos
Valakampiai
Namų kvartalas - Vosyliukai namai
Vosyliukai
Meilės rūmai - pastatų ansamblis
Meilės rūmai
Namų kvartalas - Žiedų pakrantė
Gilužės ež.
Uždaras gyvenamųjų namų kvartalas
Vilnius
Aiseto Dvaras - Pastatų ansambilis
Aiseto Dvaras
Show More

GetHouse.Lt namų projektų katalogai skirti naujakuriams Lietuvoje

 

Mes sukūrėme skirtingus namų katalogus pagal jūsų įpročius ir jūsų poreikius. Pasirinkite namų projektų katalogą pagal jums svarbius kriterijus ir raskite jame tą projektą, kurio jūs ieškote. Mūsų projektai pristatomi su architektūrinėmis vizualizacijomis arba su nuotraukomis. Kartotiniai namų projektai pateikiami su planais ir projektų kainomis. Individualių namų projektų kaina yra skaičiuojama individualiai ir priklauso nuo būsimo namo sudėtingumo.

 

Architektų sprendimai, kuriant GetHouse.Lt namų katalogus, yra paremti ilgamete darbo patirtimi ir žmonių poreikių analize. Mūsų pagrindinis darbo tikslas yra aukščiausios kokybės architektūrinis projektavimas.

 

GetHouse.Lt architektūros projektai skirti visai Lietuvai. Mūsų sukurti projektai jau yra realizuoti Vilniuje, Kaune, Alytuje, Elektrėnuose, Gargžduose, Jurbarke, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Neringoje, Nidoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose ir Utenoje. 

GetHouse.Lt - gyvenamųjų namų projektai kiekvienam


GetHouse komandoje kiekvienas architektas yra kvalifikuotas savo srities specialistas, ekspertas, kuris atsakys į visus Jūsų klausimus, susijusius su projektavimo darbais ir statyba. Taip pat patars, kurie projektavimo sprendimai bei koks interjeras geriausiai atitiks Jūsų poreikius.
Interneto svetainėje kiekvienas projektas pateikiamas kartu su nuotraukomis ir brėžiniais. Kiekvieno kartotinio projekto planas pateikiamas kartu su kaina, o individualaus namo sąmata ir kaina apskaičiuojamos individualiai.
Architektūrinės vizualizacijos pravers sprendžiant, kokiame name norite gyventi.
Aukštos kokybės architektūrinis projektavimas ir kitos paslaugos teikiamos ir užsienyje, ir visoje Lietuvoje: Alytuje, Elektrėnuose, Gargžduose, Jurbarke, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Neringoje, Nidoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, Vilniuje ir kt.

 

Telefonai:  +370 692 24224      

E-paštas:    info@gethouse.lt      

Adresas:     Kalvarijų g. 1 

                     3 aukštas 

                     Vilnius

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2014 Visos teisės saugomos UAB "Vertės inovacija". Draudžiama kopijuoti ir naudoti puslapyje pateiktą informaciją be sutikimo.