> Namų projektai > Namų planai > Ekologiškų namų projektai

Ekologiškų namų projektai

Šiame puslapyje jums pristatome namų projektų katalogą "Ekologiškų namų projektai".
Namų projektai kataloge galite rasti mūsų visus siūlomus projektus.
Rodyti daugiau projektų

Ekologiškų namų projektai, tai projektai apmąstantys ne tik statybos sąnaudų atsakomybę gamtai ir Žemei, tačiau ir tolimesnei pastato eksplotacijai reikalingus resursus. Ekologiškas namas, tai tiesiog dar vienas iš kriterijų, kurie keliami būsimam namui (ekonomiškumas, ilgalaikiškumas, komfortabilumas ir eksplotavimas).

Pastatai ir statybų verslas yra atsakingi už didelius energijos, vandens ir medžiagų suvartojimus, todėl ekologiško namo koncepcija yra gana natūralus ir reikalingas žingsnis šiuolaikinėje architektūroje.

Ekologiško dizaino dizaino namų projektų tikslas ne tik sumažinti namo ekslotacijos kainas, tačiau ir suprojektuoti, kuo patogesni pastatą namo gyventojams. Pradedant nuo paprastų projektavimo aplinkai draugiško namo technikų: pastato orientacija, langų skaidrumas, pastato spalva ir aplinkos augalija, kurių dažniausiai pakanaka mūsų klimatinėje juostoje, tačiau nebūtina apsiriboti tik tuo.

GetHouse.Lt - gyvenamųjų namų projektai kiekvienam


GetHouse komandoje kiekvienas architektas yra kvalifikuotas savo srities specialistas, ekspertas, kuris atsakys į visus Jūsų klausimus, susijusius su projektavimo darbais ir statyba. Taip pat patars, kurie projektavimo sprendimai bei koks interjeras geriausiai atitiks Jūsų poreikius.
Interneto svetainėje kiekvienas projektas pateikiamas kartu su nuotraukomis ir brėžiniais. Kiekvieno kartotinio projekto planas pateikiamas kartu su kaina, o individualaus namo sąmata ir kaina apskaičiuojamos individualiai.
Architektūrinės vizualizacijos pravers sprendžiant, kokiame name norite gyventi.
Aukštos kokybės architektūrinis projektavimas ir kitos paslaugos teikiamos ir užsienyje, ir visoje Lietuvoje: Alytuje, Elektrėnuose, Gargžduose, Jurbarke, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Neringoje, Nidoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, Vilniuje ir kt.

 

Telefonai:  +370 692 24224      

E-paštas:    info@gethouse.lt      

Adresas:     Kalvarijų g. 1 

                     3 aukštas 

                     Vilnius

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2014 Visos teisės saugomos UAB "Vertės inovacija". Draudžiama kopijuoti ir naudoti puslapyje pateiktą informaciją be sutikimo.