top of page
Modernus šiuolaikiškas gyvenamasis namas skirtas jaunoms šeimoms. Nesudėtinga namo konstrukcinė schema leidžia lengvai ir nebrangiai pastatyti namą "Džiazas Comfort".

Namo projektas Džiazas Comfort

Džiazas Comfort - Individualiai sukurtas projektas
Šį projektą GetHouse.Lt sukūrė pagal individualius užsakovo poreikius.

Namo rodikliai

Bendras plotas - 193 m²

Aukštų skaičius - 2

Kambarių skaičius - 5+pirtis

Plotas be garažo - 157 m² 

Garažo plotas - 36 m² 

Terasos plotas - 37 m²

Projekto užsakymas

Norėdami užsakyti namo architektūros projektą, atsiųskite mums elektroninį laišką, kuriame paminėkite  jus dominantį projektą ir kokie jūsų poreikiai. Mes su jumis susieksime ir pateiksime projektavimo pasiūlymą.

Projektavimo eiga

Svarbiausia GetHouse.Lt prekė yra namo architektūros projektas. Kai parengsime šį projektą, mes jums pasiūlysime statybos leidimo suderinimo paslaugas bei konstrukcijų, inžinerijos, interjero ir kitus projektus.

APRAŠYMAS

 

Namas "Džiazas" - tai modernus šiuolaikiškas namas ieškantiems taisyklingų formų ir kokybiškų sprendinių. Namo eksterjero sprendiniai įtiks tiek jaunam, tiek ir brandžiam šeimininkui, kuris ieško tvarkos ir nepriekaištingos estetikos. "Džiazas" dera prie atviro kraštovaizdžio, todėl tai gali būti puikus užmiesčio namas. Turėdamas tokią aštrią ir proporcingą architektūrą, namas gali atsistoti ir tankiai užstatytame miesto kvartale - papildydamas jį ar net tapdamas gražiausiu kvartalo namu.

Panašių namų projektai:

Namo projektas "Romanas COMFORT"
Namo projektas "Melodija COMFORT"
Namo projektas "Saulė Comfort 200"
Namo projektas "Vila Pasaka"
Namo projektas "Saulė Comfort 200"
bottom of page