Architektai projektuotojai

GetHouse.Lt projektuotojai dirba tam, kad sukurtų vertingą ir kokybišką nekilnojamąjį turtą. 
Pasakykite mums savo poreikius ir mes jums pasiūlysime geriausius sprendimus.
Įkūrėjas, Architektas, Inžinierius
Architektė, Projektų vadovė
Architektė, Projektų vadovė
Architektė
Interjero dizainerė
Show More

GetHouse.Lt įkūrėjas architektas Marijus Surdokas apie projektų vizijas:

 

"Kurti pastatų projektus GetHouse.Lt portalui mane įkvėpia kelionės ir mano šeima. Kiekviename name stengiuosi surasti harmoniją tarp dinamiškos nuolat besikeičiančios gamtos, kuri mus skatina judėti pirmyn, ir tarp statiško šilto namų jaukumo, kurio mums taip reikia sugrįžus po sunkios darbo dienos. Daugelio mano kuriamų namų idėjos gimsta esant gražiausiose pasaulio vietose: slidinėjant kalnuose, plaukiant jūroje, vaikštant po tūkstančių metų griuvėsius ar fotografuojant nuostabų Aliaskos kraštovaizdį. Kaip ir kiekvienas GetHouse.Lt projektuotojas, aš savo vizijas kokybiškai pritaikau Lietuvos klimatinėms sąlygoms, kultūriniam subtilumui ir būsimo namo šeimininko poreikiams bei gyvenimo stiliui."

Architektai Vilniuje susibūrė, dėl juos vienijančios paprastos vizijos - kurti kokybišką ir šiuolaikišką architektūrą. Viskas prasidėjo susitikus keliems kūrybingiems ir gabiems projektuotojams ir dizaineriams: Marijus Surdokas sukūrė ypatingą erdvę ir vietą išskirtiniams projektams gimti. Prie jo pačioje pradžioje prisijungę Rūta Surdokienė, Andrej Pleškov, Veslava Buiko ir Rasa Urbonaitė netrukus savo įdirbiu ir energija, užaugino įmonę iki visai nemažos komandos, galinčios imtis daug ir įvairių darbų. Prisijungus architektams Vytautui Oželiui, Indrei Kabišiūtei, Linui Grabliauskui, Ievai Žvinakevičiūtei ir dizainerei Vygintai Sribikytei turime stiprią ir entuziastingą grupę architektūros mylėtojų ir profesionalų. Kupini noro ir toliau eksperimentuoti, atrasti ką nors įdomaus, pritaikyti jau įgytas žinias ir patirtis – judėti į priekį su visais žmonėmis, kurie nori gyventi gražiau. Kūrybinis architektų ir dizainerių potencialas pastoviai tobulėja ir vystosi. Kuriamų ir realizuojamų projektų skaičiai auga ir Lietuvoje, ir Užsienyje (Norvegijoje, Kazachstane, Ispanijoje). Šie projektuotojai Vilniuje laukia Jūsų tiek svečiuose, įmonės buveinėje, tiek internetinėje erdvėje.

 

Jus domina architektų projektuotojų paslaugos? Kreipkitės Jums patogiu būdu:

GetHouse.Lt architektų kontaktai ir įmonės adresas.

GetHouse.Lt - gyvenamųjų namų projektai kiekvienam


GetHouse komandoje kiekvienas architektas yra kvalifikuotas savo srities specialistas, ekspertas, kuris atsakys į visus Jūsų klausimus, susijusius su projektavimo darbais ir statyba. Taip pat patars, kurie projektavimo sprendimai bei koks interjeras geriausiai atitiks Jūsų poreikius.
Interneto svetainėje kiekvienas projektas pateikiamas kartu su nuotraukomis ir brėžiniais. Kiekvieno kartotinio projekto planas pateikiamas kartu su kaina, o individualaus namo sąmata ir kaina apskaičiuojamos individualiai.
Architektūrinės vizualizacijos pravers sprendžiant, kokiame name norite gyventi.
Aukštos kokybės architektūrinis projektavimas ir kitos paslaugos teikiamos ir užsienyje, ir visoje Lietuvoje: Alytuje, Elektrėnuose, Gargžduose, Jurbarke, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Neringoje, Nidoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje, Vilniuje ir kt.

 

Telefonai:  +370 692 24224      

E-paštas:    info@gethouse.lt      

Adresas:     Kalvarijų g. 1 

                     3 aukštas 

                     Vilnius

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Google+ Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2014 Visos teisės saugomos UAB "Vertės inovacija". Draudžiama kopijuoti ir naudoti puslapyje pateiktą informaciją be sutikimo.